Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 25G SFP28 LC SR 100m MMF

Forsiden Nettverk Nettverkstilbehør Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 25G SFP28 LC SR 100m MMF
Du må logge inn for å handle/se priser.
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 25G SFP28 LC SR 100m MMF (JL484A)

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 25G SFP28 LC SR 100m MMF

Varenr.:
JL484A
EAN:
0190017199597
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Beskrivelse

Hewlett Packard Enterprise JL484A. Maximum data transfer rate: 25000 Mbit/s, PCI-buss: SFP28, Fiberoptisk kontakt: LC. Bredde: 56 mm, Dybde: 13 mm, Høyde: 15 mm

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.