Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodus OM3 2 fibre 2,0 m 1 stk fiberoptisk kabel

Forsiden Nettverk Kabler Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodus OM3 2 fibre 2,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Du må logge inn for å handle/se priser.
Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodus OM3 2 fibre 2,0 m 1 stk fiberoptisk kabel (AJ835A)

Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodus OM3 2 fibre 2,0 m 1 stk fiberoptisk kabel

Varenr.:
AJ835A
EAN:
0884420053699
  • Type Fiber
  • Kontakt 1 LC
  • Kontakt 2 LC
  • Farge Blå
  • Lengde 2m
På lager
Beskrivelse

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk. Kabellengde: 2 m, Kontaktkjønn: Hankjønn/hankjønn, Kabelfarge: Blå

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.